NAUJIENOS

Lietuvos U16 ir U21 karatė čempionate – ambicingo IPPON,o paraiškos

2018
2018.09.29 įvyko Lietuvos U16 ir U21 čempionatas vienoje didžiausių šalies salių – Panevėžio „Cido“ arenoje. Aukštaitijos sostinėje dėl apdovanojimų kovojo per 200 sportininkų iš 36 klubų.

Geriausiai varžybose sekėsi Klaipėdos „Shodan“ klubo auklėtiniams, kurie iš viso pelnė 29 apdovanojimus (9 aukso, 8 sidabro ir 12 bronzos). Antrąją vietą komandinėje įskaitoje užėmė Vilniaus „Saulės ženklas“ (5 aukso ir 1 sidabro medalis), trečioje – sostinės „Ippon“ (4 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalis).

Čempionai: Margarita Kapusta, Karina Markovskaja, Dmitrij Miziulčenkov, Emilija Korotkovaitė

Vicečempionais: Augustė Lankelytė, Dominik Macuk

Prizininkai: Karina Voiskunovičiūtė

Šie sportininkai tapo kandidatais į Lietuvos rinktinę, kuri važiuos į Europos čempionatą. Europos jaunučių ir jaunimo čempionatas vyks lapkričio 23 dieną Vengrijos sostinėje Budapešte.