NAUJIENOS

Iš tarptautinio turnyro Latvijoje - 3 komandinė vieta

2024 kovo 16 dieną Latvijoje, Salaspils mieste įvyko tarptautinis pilno kontakto čempionatas "1ST LKKL/KARATE SKOLA FULL CONTACT OPEN EUROEAN CUP 2024". Turnyre dalyvavo beveik 400 dalyvių iš 7 valstybių. Mūsų klubą atstovavo 29 sportininkai, prie kuriu prisijungė trys Marijampolės klubo "Tornadas" sportininkai. Taip pat kartu su mūsų komanda važiavo ir mūsų draugai Vilniaus "Baltas Vilkas" klubo atstovai.
Turnyras buvo išskirtingas tuo, kad vyko pagal pilno kontakto taisykles ir trūko 12 valandų. Šiame čempionate mūsų sportininkų laukė tikras ištvermės ir koncetracijos išbandymas. Šios varžybos sportininkams buvo ne tik puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas pagal sunkesnias taisykles, bet ir susidraugauti su kitais Lietuvos klubais ir parodyti puikią komandinę dvąsią, kur nepriklausomai nuo klubo, mūsų auklėtiniais sirgi vieni už kitus.

Mūsų rezultatai:
1 vietos: Amelija Karpinaitė, Gediminas Taraškevičius, Nikita Vysockij
2 vietos: Estela Marcinkevičiūtė, Jusyna Vabalis, Korneliuš Aleksa, Artem Chelnokov, Daniel Mikša, Nikoleta Tomaševič, Ignas Kuprelis (Tornado sportininkas)
3 vietos: Dorota Širma, Kiril Grebionkin, Martin Kisel, Robertas Kovger, Rūta Matulevičiūtė, Kajus Akambakas (Tormado sportininkas)

Dėkojame visiems sportininkams, treneriais ir mūsų draugams už nepamirštamą kelionę!


Made on
Tilda