NAUJIENOS

IPPONčikai ir vėl vieni geriausių Lietuvoje!

2018

Balandžio 21 dieną, Kėdainių arenoje įvyko 2018 metų Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionatas. Lietuvos kiokušin karatė federacijos varžybose, skirtose išsiaiškinti pajėgiausius Lietuvos sportininkus, susirinko virš 600 dalyvių.

Mūsų klubą šį karta atstovavo 33 dalyviai iš kuriu net 18 sportininkų pateko į filalus. Rezultatas tikrai stulbinantis, tačiau pusei finalistų finaluose sekėsi ne taip sėkmingai ir čempionais tapo tik 9 sportininkai.

Komandinėje įskaitoje kaip visada patekome ant nugalėtojų pakylos. «IPPONčikai» komandinėje įskaitoje pagal iškovotus aukso medalius užėmė trečią vietą. Antri tapo «Dao» iš Kuršėnų ir nugalėtojais tapo «Shodan» Klaipėda.

Čempionais tapo: Kamila Čepulionytė, Oskar Januševskij, Emilijus Šaninas, Aurelija Narkevič, Ieva Čepulionytė, Ana Malinina, Marija Malinina, Lukas Svešnikovas, Denis Ščekaturov.

Vicečempionai: Andreja Bolondz, Ernestas Pašakarnis, Lukas Baubinas, Talina Clavaitė, Ervinas Juskelis, Daniel Gončarov, Vilius Ogaras, Erikas Mečkovskis, Martin Škiland.

Prizininkai: Lukas Šimkonis, Deivyd Kulijev, Danila Mikša, Dorota Širma, Damian Karalkevič.

Sveikiname visus dalyvius ir prizininkus! OSU!