NAUJIENOS

SIEMENS ARENOS TAURE rezultatai

2013
Siemens arenos taures varžybose iškovoti su 4 aukso medaliai ir 8 iskaitinė vieta tarp 37 klubų:

Šį savaitgalį (2013-11-03) Vilniaus Siemens arenoje įvyko Lietuvos taurės varžybos, kur dalyvavo beveik 700 sportininkų iš 37 Lietuvos klubų. Dėja šį kartą klubą atstovavo tik 15 sportininkų, tačiau jie sugebėjo įrodyti, kad ne kiekybė yra svarbiausia, o kokybė. Šios varžybos, lyginant su praeitais metais, buvo žymiai aukštesnio lygio, varžybose dalyvavo labai stipri komanda iš Vengrijos, kuri savo kovotojų lygiu išgąsdino ir nugalėjo ne vieną Lietuvos sportininką. Su dviem vengrais teko susitikti ir mums: Viktorija Volčkova finale susitiko su ne pagal savo metus stipria vengre, kuri savo kelyje nokautavo visas priešininkęs nepasibaigus ir pirmam raundui, tačiau Viktorija užgniaužė baimę savyje ir tapo čempione. Dmitrijui Miziulčenkui irgi teko finale susitinkti su vengrijos kovotoju, tačiau po permainingos ir sunkios kovos pergalė vis dėl to iškovojo vengras.

Kiti čempionai : Valentyna Kurmin, Augustė Lankelytė ir Dominik Macuk dar karta įrodė, kad yra geriausi Lietuvoje ir labai gražiomis ir techniškomis kovomis tai įrodė. Visi prizininkai ir tie, kas neužlipo ant nugalėtojų pakilos, tikrai parodė geras ir gražias kovas, kurios pagal savo kokybę žymiai pagerėjo, parodė savo valią ir ryžtą, o tai yra svarbiausia kovotojo kelyje.