NAUJIENOS

Čempionų komanda!

2016

2016 m. lapkričio 12 dieną, Kėdainių arenoje įvyko 2016 m. Lietuvos moksleivių kiokušin karate taurės varžybų finalas į kurį susirinko virš 700, 10-18 metų moksleivių iš 42 Lietuvos kiokušin karatė klubų. Varžybose buvo išaiškinti pajėgiausi sportininkai ir klubai. «IPPON» klubas šiais metais delegavo 28 sportininkus ir iš ju net devyniems sportininkams pavyko tapti šių varžybų nugalėtojas.

Čempionais tapo: Augustė Lankelytė, Dorota Širma, Gabrielė Ruseckytė, Karina Markovskaja, Ernestas Lazurkevičius, Martin Škiland, Daniel Gončarov, Damian Karalkevič, Denis Ščekaturov

Vicečempionai: Marija Malinina, Margarita Kapusta, Brigita Šapokaitė Karina Voiskunovičiūtė, Oskar Daukševič, Erikas Mečkovskis

Prizininkai: Ana Malinina, Lukas Svešnikovas, Maksim Belonosov

Sportininkai laimėdami asmeninėse rungtyse, kaupė ir komandinius taškus. Po varžybų susumavus taškus paaiškėjo, kad mūsų klubas užėmė 3 vietą. 2015 metais buvome antri. Šias varžybas dėl ligų praleido nemažai praeitų metų prizininkai ir čempionai. Negalėjo dalyvauti ir 2o16 metų LTU jaunių ir jaunučių rinktinės nariai, todėl šias varžybas teko praleisti Emilijai Korotkovaitei, kuri šių metų gegužės mėnesį jaunių Europos čempionate Gruzijoje iškovojo antrąją vietą ir du jaunučių rinktinės nariai: Macuk Dominik ir Valentyna Kurmin, kurie šį mėnesį atstovaus Lietuvą jaunučių Europos čempionate Sofijoje (Bulgarija). Tikimės kitais metais suburti dar didesnę ir stipresnę sudėtį, kuri pagaliau galės mesti iššūkį «Shodan» klubui, kuris skaitosi didžiausias Lietuvoje ir jau 9 kartą iš eilės tapo šio turnyro nugalėjojais.