NAUJIENOS

Lietuvos jaunučių čempionate mes pirmi!

2017

2017 04 23 dieną Kėdainių arenoje įvyko Lietuvos jaunučių Kiokušin karatė čempionatas. Čempionate dalyvavo virš 380 dalyvių iš 40 Lietuvos klubų. Klubą šį kartą atstovavo 17 sportininkų. Norint tapti čempionų šiame čempionate, sportininkams teko laimėti net po 3-4 kovas. Beje, jaunučių amžiaus grupėje vyko atranka į U16 Lietuvos rinktinę, kuri dalyvaus Lapkričio 11 dieną Europos čempionate Lenkijoje. Visi finalistai beveik garantavo sau vietas Lietuvos rinktinėjė, o iš mūsų šešių dalyvavusiu jaunučių, net keturi pateko į finalus. Du sportininkai tapo prizininkais, kas leidžia jems irgi kandidatuotis į Lietuvos rinktinę.

Bendroje įskaitoje klubas laimėjo 7 aukso, 3 sidabro ir 4 bronzos medalius, po tokio rezultato klubas bendroje įskaitoje užėmė 1 vietą, kas yra savotiškas istorinis laimėjimas, kaip mažam klubui kuriam šiais metais sukako tik 5 metai.

Varžybos vyko dviem etapais. Pirmame kovojo jaunesni (2003 ir 2004 g.m.).

Čempionais tapo: Augustė Lankelytė, Karina Markovskaja, Erikas Mečkovskis, Denis Ščekaturov, Erik Gumenyj

Vicečempionai: Karina Voiskunovičiūtė,

Prizininkai: Edvard Sinkevič, Lukas Svešnikovas