NAUJIENOS

Kalėdinis «IPPON CUP 2018»

2018

Gruodžio 16 Vilniuje įvyko jau tradicija tapęs Kalėdinis IPPON klubo turnyras «KALĖDINIS IPPON CUP 2018».

Turnyre dalyvavo 453 sportininkai iš 21 Lietuvos klubo. Dėl apdovanojimų kovojo ne tik sportininkai, bet ir klubai.

Pirmą kartą turnyro istorijoje klubai kovojo dėl vietos ant nugalėtojų pakylos.

Turnyro nugalėjojais tapo organizatoriai — «IPPON» klubas su 22 aukso, 17 sidabro ir 32 bronzos medaliais. Antrą vietą iškovojo Trakų klubas » Energijos Smūgis» su 17 aukso, 17 sidabro ir 19 dronzos medaliais. Trečias vietas iškovojo Kuršėnų klubas «Dao»(10 aukso, 3 sidabro, 7 bronzos medaliai) ir Kauno klubas «Kariai»(6 aukso, 4 sidabro, 1 bronzos medaliai).

Taip pat klubo vadovų vardu norime dar kartą padėkoti treneriams, kurie kiekvienais metais atveža savo sportininkus dalyvauti Mūsų turnyre ir negaili savo išeiginių dienų, o skiria laiką vaikų ugdymui. Žinoma norime padėkoti ir visiems savanoriams, kurie prisidėjo prie varžybų organizavimo. Jūsų visų dėka šios varžybos tapo gražiausiomis per visą IPPON CUP turnyro istoriją.