NAUJIENOS

Emilija Korotkovaitė ir Jevgenijus Jurut per žingsnį nuo Europos čempionato

2016
Šį savaitgalį įvyko metų renginiai Lietuvos kyokušin karate federacijoje. Vilniaus Lietuvos Ryto arenoje š.m. vasario 27-28 dienomis įvyko Lietuvos kyokušin čempionatas kuriame savo jėgas išbandė beveik 200 sportininkų.
Pirmąją varžybų diena savo jėgas išbandė pajėgiausi Lietuvos kovotojai suaugusiųjų grupėje kuriuose savo jėgas išbandė ir klubo treneris Jevgenijus Jurut kuris naujoje svorio kategorijoje iki 75 kg. užėmė 3 vietą.
Antrąją dieną Emilijai teko debiutuoti jaunių varžybose kuriose ji pelningai užėmė 2 vietą. Pakeliui iki finalo Emilijai teko nugalėti dvi priešininkės, viena iš kuriu buvo laikyta savo svorio kategorijos favorite. Deja, finale Emilijai šiek tiek pritrūko jėgų ir sėkmės užlipti ant aukščiausio nugalėtoju pakylos laiptelio.
Emilija praktiškai užsitikrino vietą Lietuvos nacionalinėje rinktinėje ir kelialapį į Europos čempionatą, kuris vyks gegužės mėnesį Tbilisyje (Gruzija), o Jevgenijui liko laukti rinktinės trenerių verdikto po kurio paaiškės kuriame Europos čempionate jam teks ginti Lietuvos vardą, gegužės 14 d. vyksiančiame Europos čempionate Tbilisyje (Gruzija) ar po mėnesio Belgrade (Serbija) naujose žemyno pirmenybėse, kuriose vyrai kovos devyniose svorio kategorijose, moterys – penkiose.Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/cempionu-tapes-kovotojas-pratruko-nesuvaidinta-euforija-dabar-galeciau-numirti.d?id=70538992