NAUJIENOS

«IPPON CUP 2015» Kalėdinis turnyras

2015
Gruodžio 19 d. įvyko «IPPON» klubo Kalėdinis turnyras kuriame dalyvavo 330 dalyvių iš 11 Lietuvos klubų.


Verta paminėti, kad vienintelis Vilniaus klubas buvome tik organizuojantis turnyrą klubas, visi kiti klubai atvažiavo iš skirtingu Lietuvos miestų. Norime dar karta padėkoti klubams ir mūsų draugams, kurie sukūrė nemažą kelią iki mūsų : ASAS (Klaipėda), KARATĖ VAIKAI (Klaipėda), DAO (Kuršėnai), ENERGIJA (Naujoji Akmenė), YOKO (Ignalina), MOHIKANAS (Alytus), OSU (Kaunas), SHORI (Kaunas), STOIKAS (Kaunas), KUMŠTIS (Kaunas). Dėkojame jums už dalyvavimą, už tai, kad prisidėjote prie šiuos didžiulės šventės.


Varžybos buvo kaip jau įprasta mūsų turnyre padalintos į A ir B kategorijas, kuriuose buvo išdalinti 64 medalių komplektai. Iš 64 kategorijų 23-juose mūsų sportininkai buvo nenugalimi.

Gruodžio 20 d. buvo surengtas klubo Kalėdinis vakarėlis, kuriame dalyvavo virš 150 dalyvių, nors vietos buvo mažoka, viskas praėjo labai gražiai ir tikimės jums visiems labai patiko.

Norime padėkoti visiems savanoriams ir tėveliams kurie padėjo organizuoti turnyrą ir Kalėdinę vakaronę, be jūsų tikrai nebūtu pavykę padaryti tokios šventės vaikams, tačiau norime keletą žmoniu išskirti, ir padėkoti atskirai, nes jų pagalba buvo labai didelė kaip prieš renginius, taip ir po: Jevgenij Svešnikov, Leonid Macuk, Natalja Belonosova, Marina Ogarienė, Tatjana Voiskunovičiūtė, Artur Chackelevič, Karolina Rogovska ir Anastasija Etevičiūtė.

OSU!!! Iki kito pasimatymo,

Jūsų «IPPON» treneriukai, Jevgenij ir Alexander

Nuotraukų galerija:


B kategorija: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.966383113409514&type=1


A kategorija: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.966395163408309&type=1
Made on
Tilda