NAUJIENOS

Skirkite mums 1,2 GMP. Tai jums nieko nekainuoja!

2020
 2019 metai buvo išties vieni įspūdingiausių IPPON klubo istorijoje. Trys aukso medaliai ir sidabro medalis iš Europos čempionatų, iškovota 6 vieta Pasaulio KWU čempionate, daugybė Lietuvos skirtingo amžiaus čempionų ir prizininkų, aukso medaliai iš Olandijos ir Šveicarijos, IPPON klubo stovykla, trys LKKF stovyklos, du IPPON CUP turnyrai, pirmosios IPPON žaidynės, pirma įskaitinė vieta KAUNAS OPEN turnyre ir puikus rezultatai Viliaus turnyruose, Kuršėnose ir Klaipėdoje.
 Visa tai yra Jūsų visų dėka. 2019 m. gauta 2 proc. parama buvo sėkmingai panaudota naujo inventoriaus įsigijimui (makivaros, letenos, liemenės), kuri IPPON sportininkams labai padėjo ruošiantis varžyboms. 
2020 metų IPPON klubo pavasario sezonas, tik spėjęs įsibėgėti, gavo didelį iššūkį – karantiną. Kas lėmė, kad sporto veikla ir organizuojami renginiai yra sustabdomi. Tačiau, net ir čia mes nesustojome, toliau sėkmingai sportuojame nuotoliniu būdu su pačiais aktyviausias sportininkais. Ačiū Jums, kad tikite mumis ir esate kartu šį visiems sudėtingą laikotarpį.
Taip pat šiuo sunkių laikotarpių  tie kurie šiuo metų negali apmokėti už užsiėmimus sportuoja NEMOKAMAI.
Norėdami pasitikti, 2020 rudens sezoną , toliau tęsti kokybišką sportininkų pasirengimą varžyboms,, norime Jūsų paprašyti skirti savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį mūsų klubui. Mes esame stiprūs, tol kol esame vieningi.

Tai Jums nieko nekainuoja!
Savo 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio dalį galite skirti:
Paspaudę žemiau esančią nuorodą. Tiesiogiai būsite nukreipti į VMI deklaravimo sistemą:  https://www.vmi.lt/cms/deklaravimas-uz-2019-m

Kyokushin Karate Klubas "IPPON"
Įm. Kodas: 302716026
Adresas: Vilniaus m. Juozapavičiaus 6A-63
Sąskaita: LT637230000000606102
Made on
Tilda