NAUJIENOS

Puikus mūsų auklėtinių pasirodymas Lietuvos vaikų KATA čempionate

Kovo 24 dieną, Kėdainių arenoje, įvyko Lietuvos vaikų kiokušin karatė kata čempionatas. Kata rungtis – tai nekontaktinės kovos kurių metų demonstruojami įvairūs technikos elementų junginiai, o teisėjai vertina jų atlikimą ir skirią pergalę geriau atlikusiam kovotojui. Mūsų klubą šiais metais atstovavo net 13 sportininkų - tai didžiausias mūsų atstovų skaičiaus šiame čempionate. Taip pat šiame čempionate laimėtas ir pirmasis aukso medalis per 12 IPPON klubo gyvavimo metų.
Tikimės, kad iškovotas auksas ir prizinės vietos paskatins mūsų sportininkus aktyviau dalyvauti šios rungties varžybose.

1 vieta:
Milana Borodič

2 vieta:
Aurėlija Rodevičiūtė
Ariana Jurevič

3 vieta:
Aleksandra Brovko
Augustas Viduto
Gabrielė Butkutė

Tuo pačiu metu arenoje vyko ir Lietuvos jaunių (U18) rinktinės stovykla. Šias metais į Lietuvos U18 rinktinę pateko keturi mūsų klubo sportininkai - Talina Clavaitė, Nikoleta Tomaševič, Dorota Širma ir Daniel Janovič. Sportininkai turėjo intensivias treniruotes su kitais U18 rinktiniais nariais ir kadnidatais vedamas Lietuvos jaunimo rinktines trenerių.
Kol jaunesni sportavo Kėdainiuose, Lietuvos suaugusiųjų rinktinė stovyklavo Druskininkuose. Šias metais į Lietuvos suaugusių rinktinę pateko dvi mūsų auklėtinės - Justyna Vabalis ir Valentyna Kurmin.

Jaunių ir suaugusių Europos čempionas įvyks šių metų gegužės 24-25 dienomis Valensijoje.
Made on
Tilda