NAUJIENOS

IPPON CUP 2022 03 13 rezultatai

Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ surengtame tradiciniame turnyre sostinėje jėgas išbandė įspūdingas dalyvių skaičius – net 1330 sportininkų iš 37 Lietuvos ir 3 Latvijos klubų.
Turnyro komandinėje įskaitoje pirmąją vietą užėmė svečiai iš Žemaitijos regiono „Shodan“ klubo (40 aukso medalių), antrąją – turnyro šeimininkai „Ippon“ (30), trečiąją – svečiai iš Latvijos „Karate Skola“ (27), ketvirtąją – Kauno „Fudoshin“ (15), penktąją – Vilniaus „Shin“ (13).
Skaityti daugiai:
DELFI straipsnis
LRYTAS straipsnis
LRT straipsnis
SPORTASLT straipsnis
TV3 straipsnis

Nuotraukų albumai:
Fotografas: Danielius Ivanovas
Fotografas: Ernestas Zar
Fotografė: Agata Parvicka
Fotografas: Algimantas Barzdžius

IPPON klubo viedo klipai:
https://www.youtube.com/watch?v=leFc6fRshDk&ab_channel=JevgenijJurut
https://www.youtube.com/watch?v=LCc_6rHw61k&ab_channel=ExtremeMediaLT
Shodan video klipas:
https://www.youtube.com/watch?v=pgSh8XxQzec&t=24s&ab_channel=KarateKyokushinshodan.lt%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%9A%D0%B8%D0%BE%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BD
Varžybų rezultatai:
https://lkkf.kumitetechnology.com/en/tournament/90/?fbclid=IwAR0Qhj-U3qUCIbB4ZqNByV3CMnbsSOm6b6yHwD11CUhgfMMGlRFfmFScNYM

Turnyro oranizatoriai nori padėkoti visiems savanoriams, teisėjams ir treneriams prisijungusiems prie turnyro organizacijos ir vykdimo. Jų dėka turnyras apjungė beveik visus Lietuvos miestus, o sportininkai turėjo galimybė dalyvauti viename iš didžiausių ir gražiausių karatė renginių Pasaulyje. 

Turnyras buvo bendrai finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis. Dėka finansinės paramos turnyro organizatoriai galėjo įsigyti naujas liemenes ir šalmus, televizorius kuriuose sportininkai galėjo gyvai žiūrėti varžybų eigą, stalus, stovus ir didžiulį apdovanojimų skaičių.
Made on
Tilda