NAUJIENOS

IPPON VASAROS STOVYKLA

2022 m. birželio 20-25 d. ir birželio 25-30 d. jau penktą kartą vyko Kiokušin karatė Klubo IPPON stovykla. Stovyklos metu vyko ne tik kyokushin karatė ir bendro fizinio paruošimo treniruotės, bet ir turiningo poilsio programa, kur vaikai lavina bendravimo įgūdžius (savęs pažinimo žaidimai, komandiniai logikos žaidimai), puoselėjo kūrybingumą ( piešimo, keramikos pamokos), įgijo naudingų žinių, tokiu kaip saugus elgesys vandenyje, savigyna ir t.t.

Stovyklos programoje buvo:
MASTER CLASS - tai treniruotė, kurios metu instruktorius dalinasi savo sportine patirtimi, kovotojo bet trenerio filosofija ir paslaptimis. Tai puiki galimybė stovyklautojams susipažinti su įvairių trenerių metodika ir bandyti pritaikyti sau. Meistriškumo pamokų metu instruktoriai dalinsis ne tik sportiniais pasiekimais, bet ir pažindins vaikus su japonų kultūra, kalba.
Krikštynos – jau tradicija tapęs renginys - organizatoriai paruošė stovyklautojams įvairias edukacinės užduotis su orentacinio sporto pagrindais (piešimas, skaičiavimas, muzikos, kino ir sporto industrijos žinių patikrinimas, geografinių žinių kartojimas).
Komandiniai žaidimai paplūdimyje ir maudynės - treneriai paruošę daugybę įvairių paplūdimio žaidimų kurios tinka visoms amžiaus grupėms. Vandens mūšis, tinklinis, pioner-ball bei aklas tinklinis su pripūčiamais balionais, IPPON rankinis ir daug daug kitų įdomių žaidimų.
Sportiniai žaidimai - futbolas, tinklinis, krepšinis, kvadratas, estafetės, mini tenisas, bėgimas, šuoliai į tolį ir aukštį, įrankių mėtimai.
Gaisrininkų/policininkų paskaitos - Paskaitų metu stovyklos dalyvius supažindins profesija, parodys kaip suteikiama pirmą pagalbą ir kaip elgtis susidurus su tam tikrais pavojais.
Kaligrafijos pamokos -  Kaligrafija ypatingai naudinga vaikams, kadangi rašant ranka, rankų motorika teigiamai veikia smegenų veiklą. Tokiu būdu organizatoriai skatina įvariapusę viakų smegenų veiklą.
Kvalifikacinis diržų egzaminas – egzamino metu stovyklos dalyviai turės galimybę išlaikyti aukštesnio diržo kvalifikaciją. Norint laikyti egzaminą, reikia išmokti techninius veiksmus, įgyti reikiamas teorinias žinias bei mokėti atlikti tam tikrus fizinius pratimus.
Nuotykių parkas ir pripučiami batutai - tai atrakcijos, kurios metų sportininkams reikia įveikti kliūčių ruožus. Pajungti daugiau kūno raumenų ir linksmai praleisti laiką.
SAYONARA - tai jau tradicija karatistų kultūroje tapęs atsisveikinimo vakaras, kuris vyksta po varžybų arba stovyklų. SAYONARA - visos stovyklos apibendrinimo vakaras. Pirmą dieną vaikai skirstomi pagal komandas, kurios visos stovyklos metų ruošia savo grupės parodomąją programą

Nuotraukas iš Vasaros stovyklos galite susirasti mūsų Facebook grupėje: IPPON DOJO
Stovyklą dalinai finansavo Vilniaus miesto savivaldybė

Made on
Tilda