NAUJIENOS

Lietuvos U18 ir suaugusių čempionatuose iškovoti kelialapiai į Europos čempionatą!

IPPON SPORTININKAI IŠKOVOJO KELIALAPIUS Į EUROPOS KIOKUŠIN KARATĖ ČEMPIONATĄ VALENSIJOJE

Vasario 24-25 dienomis Kėdainių arenoje vyko Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų kiokušin karatė čempionatai. Jų metu paaiškėjo 2024 m. Lietuvos kiokušin karatė rinktinės nariai ir kandidatai, tarp kurių ir rekordinis mūsų klubo sportininkų skaičius.

Pirmąją dieną kovėsi jaunių amžiaus grupės (U-18) sportininkai. Geriausiai pasirodė aukso medalį pelniusi Nikoleta Tomaševič. Į finalus pateko tačiau po kovų sidabro medalius pasidabino: Talina Clavaitė, Dorota Širma ir Daniel Janovič.
Pukiai pasirodė, tačiau šiais metai prizininkais netapo: Matas Žilaitis, Oskar Urinovič, Daniel Mikša, Deivid Kulijev, Emir Savoskin.

Antrąją dieną vyko suaugusių čempionatas, kuriame dalyvavo visas Lietuvos kiokušin karatė kovotojų elitas – pasaulio čempionai, daugkartiniai Europos čempionai ir prizininkai. Šiame čempionate dalyvavo trys mūsų klubo sportininkės - Justyna Vabalis, Marija Malinina ir Valentyna Kurmin.
Visas kovas laimėjo ir čempionėmis tapo Justyna Vabalis (-54 kg.) ir Valentyna Kurmin (-59 kg.). Marijai Malininai šis turnyras buvo debiutinis ir jai teko tenkintis 4-ąją vietą, tačiau šis čempionatas jai buvo puiki patirtis prieš pavasarį organizuojamą Lietuvos U20 čempionatą.

Puikus mūsų sportininkų rezultatai parodo tinkamą sportininkų paruošimą aukščiausio rango varžyboms ir šis turnyras puikus įrodymas, kad klubas puikiai paruošia ne tik vaikus ir jaunimą, bet ir suaugusius sportininkus aukščiausio lygio turnyrams.

Sveikiname čempionus ir prizininkus, sekantis etapas Europos čempionatas Valensijoje!
Made on
Tilda