NAUJIENOS

Baltijos taurę — Vilties Kova 2017

2017

2017-06-25 įvyko «Baltijos Taurė 2017» varžybos organizuotos «SHODAN» klubų, kuriose dalyvavo virš 1100 dalyvių net tik iš Lietuvos, bet septynių Europos šalių. 

Labai didžiuojamės visais IPPONčikai! Dėkojame Jums už gražias ir techniškas kovas! Mūsų klubą atstovavo 56 sportininkai iš kurių net 26 laimėjo aukso medalius, 16 sportininkų pasidabino sidabro medaliais ir 12 sportininkams atiteko bronzos medaliai. Treneriai, Jevgenijus, Alexandras ir Kamalitdinas prieš šias varžybas prognozavo tik 20 aukso medalių, nes pagrindinis akcentas gegužės ir biržėlio mėnesiais buvo pasiruošimas vasaros stovyklai, kuri vyks Palangoje, todėl 26 aukso medaliai buvo tikrai geras rezultatas. Po varžybų visus laukė Dinozaurų Parkas, kur visi galėjo atsipalaiduot ir pasidalinti įspūdžiais po sunkios varžybų dienos. Tai buvo mūsų masiškiausia išvyką kartu su visų klubų ri žinoma tikimės, kad ne paskutinė.


Norime padėkoti teisėjams ir tėveliams, kurie napagailėjo savo laisvo sekmadienio ir nuvažiavo kartu su mumis, palaikyti sportininkus ir padėti klubui. 


3.2.1. IPPON Nr 1!!!


Klipas iš Klaipėdoje vykusiame turnyre — Vilties Kova.


https://www.youtube.com/watch?v=DGI2bJ7VZ1Y&feature=share


Mūsų sportininkų rezultatai: Vilties Kova rezultatai


Nuotraukos bus šiek tiek vėliau mūsų Facebook grupėje

Made on
Tilda