NAUJIENOS

IPPON CUP 2019

2019
Kovo 10 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže įvyko Vilniaus kiokušin karatė klubo „Ippon“ rengiamas turnyras „Ippon cup 2019“, kuriame varžėsi daugiau nei 1000 sportininkų iš 24 Lietuvos klubų.

Iškilmingoje atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir pasveikino dalyvius bei žiūrovus Lietuvos reperis bei aktorius Vytautas Medeneckas kitaip žinomas kaip IRONVYTAS.

Dėl apdovanojimų ant tatamio kovojo vaikai ir jaunimas nuo 6 iki 18 metų, suskirstyti į 11 amžiaus grupes. Nugalėtojams bei prizininkams buvo įteikti specialiai šiam turnyrui sukurti medaliai bei taurės. Specialiuosius prizus, kuriuos gavo burtų būdu išrinkti varžybų dalyviai, įsteigė rėmėjai – Vyrų kirpykla „Brutal Barber“ ir UAB „Muscle shop“.

– Labai malonu, kad kiekvienais metais į „Ippon cup“ atvažiuoja vis daugiau sportininkų iš įvairių Lietuvos klubų – šiais metais prisijungė dar 4 kiokušin karatė klubų auklėtiniai. Džiaugiamės, kad šiais metais taurėms laimėti atvyko ne tik pradedantieji karatistai, bet ir Lietuvos U-16 ir U-18 rinktinės nariai – kas įrodo varžybų aukštą lygį.“ – sakė „Ippon“ klubo vadovas J. Jurutas.

„Darome viską, kad turnyro kokybė nuo kiekybės nenukentėtų, sieksime kurti kuo geresnes sąlygas vaikams ir jaunimui tobulėti.“

„Siekiame, kad varžybos taptų švente ne tik jų dalyviams, bet ir visiems šio sporto mėgėjams, todėl tobulinome programą – nuotaiką visą dieną palaikė varžybų talismanas bei vėdėjas. Kadangi turnyras vyko Vilniaus lengvosios atletikos manieže, jį stebėti galėjo visi norintys“ – komentavo vienas iš taurės organizatorių A. Kočkinas.

Turnyro komandinėje įskaitoje pirmąją vietą jau trečią kartą iš eilės iškovojo Klaipėdos klubo „Shodan“ auklėtiniai (52 aukso medaliai), antrąją – turnyro šeimininkai „Ippon“ (35), o trečiąją – Kuršėnų „Dao“ (18).

Varžybų organizatoriai sveikina nugalėtojus ir prizininkus.


Made on
Tilda