NAUJIENOS

Rezultatai iš Lietuvos U16, U18 ir U20 čempionato!

2021.05.15-16 dienomis pagaliau įvyko ilgai lauktas Lietuvos U16, U18 ir U20 čempionatas. Sportininkai kovojo ne tik dėl Lietuvos čempiono vardo, bet ir dėl galimybės patekti į Lietuvos rinktinę ir atstovauti mūsų šalį Europos čempionate, kuris vyks š.m. rudienį Rumunijoje.

Labai džiaugiamės, kad mūsų sportininkai karantino metu nenuleido rankų, aktyviai ruošėsi atrankai ir fantastiškai pasirodė ant tatamio. Šiame čempionate dar karta įrodėme, kad nors ir esame Lietuvos mastu nedidelis klubas, galime ne tik konkuruoti su didžiausiais klubais, bet ir būti tarp lyderių. Pirma ir antra diena, komandinėje įskaitoje pelnytai buvome antri, o pirmą vietą užleidome tik Klaipėdos “Shodan” klubui.

Pirmas ir antras vietas užemė sportininkai beveik garantovo sau kelialapį į LTU rinktinę, o 3 vietos laimėtojai tapo kandidatais į rinktinę.

Rezultatai:


1vieta:Estela Marcinkevičiūtė -U20
1 vieta: Augustė Lankelytė -U18
1 vieta: Vilius Ogaras -U18
1 vieta: Dorota Širma -U16
1 vieta: Daniel Gončarov -U16
2 vieta:Margarita Kapusta -U20
2 vieta:Oskar Daukševič -U18
2 vieta:Marija Malinina - U16
2 vieta:Ieva Čepulionytė -U16
3 vieta:Robertas Kovger -U16
3 vieta: Ernestas Lazurkevičius -U16

Puikiai pasirodė, bet iki prizininkų pakykos šiek tiek pritruko: Dominik Ivanovskij, Karina Voiskunovičiūtė, Ana Malinina, Achila Lunkė, Nikita Oleinikov.

Tiems kas tapo prizininkais linkime gero pasiruošimo Europos čempionatui, o tiems kam šiek tiek pritrūko linkime nenuleisti galvų, padaryti išvadas ir kitą kartą nustebinti visus skeptikus!

OSU!

Made on
Tilda