NAUJIENOS

Ippon Cup renginiai rinko rekordinį dalyvių skaičių 2021-2022 sezone

Kyokushin karate klubo IPPON organizuojami turnyrai yra vieni didžiausių ir laukiamiausių Lietuvoje . Kasmet į Vilnių suvažiuoja išbandyti savo jėgas vis daugiau sportininkų iš Lietuvos ir artimiausios kaimynystės.
2020 metais Asociacija Kyokushin karate klubas IPPON pateikė paraišką sporto renginių organizavimui Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai paskelbus kvietimą teikti paraiškas sporto projektams, finansuojamiems Sporto rėmimo fondo lėšomis.
Gavus Sporto rėmimo fondo finansavimą, Asociacija 2020-2022 m. organizavo du didžiausius kyokushin karate turnyrus vaikams ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje. 2021 rugsėjo 26 d. ir 2022 m. kovo 13 d., kuriuose dalyvavo daygiau nei 1800 dalyvių.
COVID-19 pandemija ženkliai koregavo veiklų tvarkaraštį - projekto pradžia buvo atidėta dėl neformaliojo švietimo veiklų stabdymo ir apribojimų, o projekto pabaiga dėl tų pačių priežaščių, perkelta į 2022 metus.
 „Nesitikėjome išvysti tokio didelio dalyvių skaičiaus, tikėjomės ir buvome pasiruošę priimti 700-800 dalyvių. Pamatę užsiregistravusiųjų skaičių, netekome žado, – sakė Kyokushin karate klubo IPPON Jevgenij Jurut. – Tai tapo dideliu iššūkiu mums, kaip organizatoriams, tačiau ilgametė patirtis, savanorių aktyvumas ir kitų klubų pagalba lėmė, kad turnyrai įvyko labai sklandžiai ir kokybiškai. Džiugu, kad sunkiu COVID-19 pandemijos laikotarpiu, sugebėjome įgyvendinti projektą; kad turime tiek daug draugų, kurie kiekvieną kartą atvyksta pas mus ir atveža vis daugiau sporto entuziastų.“
Pažymėtina, kad šiuose turnyruose nei vienas dalyvis neliko be medalio. Apdovanojimas – reikšminga motyvacija jauniesiems sportininkams dalyvauti varžybose, ko pasekoje ir lankyti treniruotes, būti fiziškai aktyviems.
IPPON CUP turnyrų organizatoriai džiaugiasi, kad prie veiklų įgyvendinimo prisidėjo virš 150 savanorių – sportininkų šeimos nariai, kitų Lietuvos kyokushin karate klubo sportininkai, treneriai.
Turnyrai buvo bendrai finansuojami sporto rėmimo fondo lėšomis. Dėka finansinės paramos turnyro organizatoriai įsigijo naujas liemenes ir šalmus, ekranus, kuriuose sportininkai ir žiūrovai galėjo gyvai stebėti varžybų eigą, stalus, stovus, didžiulį apdovanojimų skaičių ir kt. inventorių.
Made on
Tilda